pátek 6. března 2015

Konferencja inwestycyjna lub Wszystko, co musisz wiedzieć o inwestowaniu, a boisz się zapytać.Masz niepowtarzalną okazję uczestniczyć w konferencji inwestycyjnej i poznania efektywnej aprecjacji swoich finansów.

Już w sobotę, 21. marca Was zapraszamy do kolejnej w serii regularnych konferencji organizowanych przez naszą firmę. Spotkanie, na którym się nie bój pytać na cokolwiek, jest nie tylko dla początkujących lub zaawansowanych inwestorów, ale także dla tych, którzy tylko rozpoczynają myśleć o inwestowaniu.


Prelegenci, którzy są fachowcami w branży z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów i inwestycji, są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania dotyczące inwestycji. Dozwiecie się również kilka wskazówek i porad, które pomogą Wam podjąć właściwą decyzję przy wyborze instrumentów inwestycyjnych.

Konferencja ta jest przeznaczona dla inwestorów, którzy nie mają, lub mają tylko małe doświadczenie z rynkiem kapitałowym i są zainteresowani poznawaniem kwestii inwestowania na rynkach kapitałowych. Uczestnicy poznają podstawowe zasady i powody do inwestowania na rynkach kapitałowych, zaznajomią się również z podstawowymi i zaawansowanymi instrumentami inwestycyjnymi. Spotkanie ma na celu zapewnienie inwestorom podstawowych informacji ważnych dla skutecznego inwestowania na rynkach kapitałowych.

Treść seminarium:

     Podstawy inwestowania na rynkach kapitałowych
     Powody i motywacje dla inwestycji
     Podstawowe produkty inwestycyjne - fundusze inwestycyjne, akcje, obligacje, metale szlachetne, private banking
     Podstawy strategii inwestycyjnej
     Jak zbudować własny portfel inwestycyjny


Na konferencji inwestycyjnej można oczekiwać dwa dni wypełnione wykładami pełne cennych informacji, wieczorowy wellness i spotkanie się z specjalistami w różnych dziedzinach, przyjemne środowisko czterogwiazdkowego hotelu, posiłki i przekąski w formie bufetu, które będą podawane w trakcie trwania seminarium.

Cena seminarium wynosi 350zł (cena zawiera wszystkie wykłady, zajęcia, zakwaterowanie i wyżywienie).

  Serdecznie zapraszamy na seminarium inwestycyjne, gdzie można pytać na cokolwiek! Pojemność jest ograniczona, więc nie wahaj zarezerwować swoje miejsce. Aby się zapisać, prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefonicznie +420 606 267 520, tomassikora.finance@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat